Aktualności


W zakładkach "KLASYFIKACJE" - dostępne są zdjęcia i składy drużyn I i II Ligi

 I LIGA 2011/2012 - XX KOLEJKA - Big Media mistrzem!

ZEPART - CEMEX 1:0
EURO SPAW - BIG MEDIA 0:3
GMINA CHEŁM - AVELLO.PL 2:2
KU AZS PWSZ - KREDOWA 2:8
GOK PAWŁÓW - BB MIŚ (obustronny v.o.)
SKOREK - BK PARTNER (obustronny v.o)

Okazuje się, że nie każda drużyna potrafi udźwignąć ciężar porażki. Zespół Euro Spawu po przegranej z Big Mediami nie odebrał nagrody, nie wyszedł na ceremonię zakończenia ligi a jego zawodnicy po zakończonym meczu i jeszcze w jego trakcie w niewybredny sposób wyrażali swoje emocje, wykrzykując pod adresem organizatorów i sędziów epitety, jakich nie powinien używać sportowiec. Cóż_ to już nie pierwszy raz w tych rozgrywkach chamstwo góruje nad emocjami. Chełmskie TKKF nie ma zamiaru firmować w przyszłym sezonie tego rodzaju zachowań i wiele wskazuje na to, że w lidze nie będą mogli występować zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek prowadzonych przez chełmski i lubelski ZPN. Poziom lig na pewno będzie niższy, lecz poziom kultury znacznie się poprawi. Szkoda jedynie, że za winy kilku piłkarzy będą musieli ponosić konsekwencje zawodnicy prezentujący właściwe, sportowe zachowania bo przecież oni też nie zostaną dopuszczeni do ligi. W meczu o mistrzostwo, pierwszą bramkę dla Big Mediów zdobył ładnym strzałem Zbigniew Leśnicki, po zagraniu z rzutu wolnego przez Krzysztofa Ragana. Dwie kolejne padły po rzucie karnym wykonywanym przez Mirosława Neckara oraz po uderzeniu na pustą bramkę z własnej połowy boiska autorstwa Jacka Dyszewskiego. Zepart wygrał z Cemexem i zakończył rozgrywki na trzecim miejscu. Ten zespół stracił szansę na mistrzostwo dużo wcześniej, lecz zniósł to z godnością. Avello.pl i Gmina Chełm, to drużyny, z których każda zasługiwała na nagrodę Fair Play. Ostatecznie tytuł ten otrzymali piłkarze Avello. Nigdy nie zdarzyło się, by ktoś z tej drużyny głośno skrytykował orzeczenia sędziowskie. Ci piłkarze zajmowali się jedynie grą. Trzeba przyznać, że jak na beniaminka wypadli bardzo dobrze, zajmując szóste miejsce w lidze. W grupie B aż dwa obustronne walkowery. Kredowa wygrała z AZS PWSZ a sześć bramek w tym meczu zdobył Andrzej Paszkowski, zapewniając sobie ostatecznie tytuł króla strzelców. Najlepszym bramkarzem został Sebastian Bralewski. Jego Zepart stracił w całych rozgrywkach 20 goli. Ligę opuszczą: Skorek i KU AZS PWSZ. W ich miejsce, w przyszłym sezonie zagrają: Sco Pak i JW1230.          (tek)

BIG MEDIA - MISTRZ 2012 AVELLO.PL - nagroda FAIR PLAY 2012

Dodane dnia: 30.04.2012

 II LIGA 2011/2012 - XX KOLEJKA - I wszystko jasne...

RiD - AUTO NAPRAWA 4:4
PRO DUBIENKA - SCO PAK 1:3
JW 1230 - AD SERWIS 1:2
WSSMiKS - HONDA WSCHÓD 6:2
IN POST - MEDYK 0:3
HABER - PASY 3:6

Mistrzem został Sco Pak... to już wiedzieliśmy, bo zespół ten w poprzednim meczu zapewnił sobie już ten tytuł i oczywiście awans do I ligi. Ciężki bój o tytuł wicemistrza stoczyły: jednostka Wojskowa 1230 i AD Serwis, który musiał wygrać ten mecz różnicą trzech bramek, by zostać drugą siłą ligi. To się nie udało. Wojskowi obronili się i choć AD Serwis wygrał, to jednak ukończył rozgrywki na trzecim miejscu. Wielce prawdopodobnym jest jednak to, że drużynę tę zobaczymy w gronie pierwszoligowców, gdyż piłkarzom Jednostki Wojskowej bardzo nie pasują piątkowe terminy. Oczywiście, to wszystko jest jeszcze w sferze domysłów i czas pokaże, jak będzie. PRO Dubienka przegrała ze Sco Pakiem a najskuteczniejsi strzelcy tych drużyn, prowadzący w klasyfikacji najskuteczniejszych: Tomasz Janas i Tomasz Jenda zrównali się ilością zdobytych bramek. Liga zakończona ale ceremonia wręczenia nagród odbędzie się podczas Sportowego Festiwalu Pokoleń. Wówczas też dowiemy się, jakie nagrody otrzymali królowie strzelców i czy Jednostka Wojskowa odda miejsce w I lidze AD Serwisowi.          (tek)

Dodano: 6.04.2012
SEZON 2010/2011

 I LIGA 2010/2011 - XXVI KOLEJKA - Potrójny sukces Zepartu.

KREDOWA - BIG MEDIA 7:0
EURO SPAW - PARTNER 5:0
OSIEDLE ZACHÓD - CEMEX 3:0 (v.o.)
GRG - ZEPART 4:4
GMINA CHEŁM - PERFEKT 1:2
AZS PWSZ - KURSOR 1:4
CHEŁMSKIE LINIE AUTOBUSOWE - BB MIŚ 5:4


R. Ciołek B. Porzyc Puchar Fair Play - Gmina Chełm Euro Spaw

Piłkarze I ligi TKKF zakończyli rozgrywki. Mistrzem został Zepart, który był najrówniej i najskuteczniej grającą drużyną. Zepart zdobył najwięcej spośród ligowych zespołów bramek a 37 goli jest autorstwa Radosława Ciołka, który po raz kolejny wywalczył tytuł Króla Strzelców ligi, wyprzedzając o dwa trafienia Jacka Dyszewskiego z Big Mediów. Najlepszym bramkarzem został także zawodnik mistrzowskiej drużyny Bartłomiej Porzyc. Tytuł Drużyny Fair Play uzyskała Gmina Chełm. Bardzo dobrze grający ostatnio Kursor "rzutem na taśmę" uplasował się na piątym miejscu. Miś, Big Media i Euro Spaw już dawniej zapewniły sobie lokaty od 2 do 4.        (tek)


ZEPART EURO SPAW BIG MEDIA BB MIŚ OSIEDLE ZACHÓD KURSOR AZS PWSZ PERFEKT BK PARTNER KREDOWA GRG GMINA CHEŁM CLA

Dodano: 18.05.2011

 II LIGA 2010/2011 - XXX KOLEJKA - Avello i GOK w I lidze

WSSMiKS - ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH 3:0 (v.o.)
OGNIWO II WIERZBICA - HABER 1:0
MUKS LIDER - MAŃKA 4:4
MEDYK - SPK CHEŁM 3:2
AZART - AD SERWIS 3:2
AVELLO.PL - PRD 3:0 (v.o.)
GOK PAWŁÓW - DOROHUSK 3:0 (v.o.)
3 BZ LUBLIN - BAZA TR 3:0 (v.o.)

Szkoda że aż cztery mecze ostatniej kolejki zakończyły się walkowerami. Zwłaszcza mecz GOK-u z Dorohuskiem mógł być emocjonującym widowiskiem, gdyż walka drużyn pierwszej czwórki mogła przynieść rozstrzygnięcie korzystne dla Ogniwa Wierzbica, które "wymęczyło" wygraną z Haberem ale przy porażce GOK-u w ostatnim meczu zajęło by drugie, premiowane awansem miejsce. Avello, tytuł mistrzowski wywalczyło już dużo wcześniej lecz do ostatniej minuty ligowych rozgrywek miała się toczyć walka o tytuł Króla Strzelców. Niestety i w tym przypadku kibice musieli obejść się smakiem bo drużyna PRD nie skompletowała składu. Tak więc pozostał układ w klasyfikacji z poprzedniej kolejki, w którym Konrad Kiejda z GOK-u o dwa trafienia wyprzedził zawodnika Avello Andrzeja Olendra. Najlepszym bramkarzem ligi okazał się Daniel Sacawa z drużyny mistrzowskiej a tytuł Drużyny Fair Play wywalczył MUKS Lider, którego zawodnicy przez cały cykl rozgrywek nie ujrzeli ani jednej kolorowej kartki. Baza, która wcześniej zrezygnowała z gry w lidze zajęła ostatnie miejsce a Haber uplasował się na 15 pozycji. O miejsce siódme skutecznie walczył Azart, pokonując AD Serwis 3:2. Także Medyk, wygrywając z SPK zapewnił sobie 9 miejsce, spychając na 10 lokatę Zespół Szkół Technicznych. Nagrody dla najlepszych wręczała Prezes Chełmskiego TKKF - organizatora ligi - Wiesława Saganek.        (tek)


AVELLO.PL GOK PAWŁÓW DOROHUSK PRD AD SERWIS AZART WSSMiKS MEDYK ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH 3 BZ LUBLIN MUKS LIDER MAŃKA SPK HABER BAZA TECHNIKUM ROLNICZE

Dodano: 18.05.2011

 Puchar Prezydenta dla Urzędu Miasta

Drużyna Urzędu Miasta Chełm zwyciężyła w Turnieju Halowej Piłki Nożnej Firm Komunalnych o Puchar Prezydenta Miasta Chełm, którego organizatorami były: Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej i Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Chełmie.
Więcej  »

Dodano: 14.03.2011

 LIGA OLD-BOY - I TURNIEJ - Turnieje oldbojów rozpoczęte.

MPEC - CIEPŁOTECH 4:2
BIG MEDIA - MPEC 3:3
BIG MEDIA - CIEPŁOTECH 10:2

Tym razem oldboje ligi TKKF w halowej piłce nożnej będą rozgrywać swoje mecze systemem turniejowym. Zaplanowanych zostało pięć turniejów a łączna suma punktów w nich uzyskanych wyłoni ostateczną kolejność. W pierwszym turnieju wzięło udział trzy drużyny. MPEC, który ma w swym składzie kilku ogranych w ligach piłkarzy niespodziewanie przegrywał do przerwy z Ciepłotechem 0:2 by zwyciężyć ostatecznie 4:2. Jeszcze wyżej z drużyną Ciepłotechu wygrały Big Media, uzyskując pierwszą w tych rozgrywkach "dwucyfrówkę". W bezpośrednim pojedynku pomiędzy tymi drużynami padł remis 3:3. W tych rozgrywkach wystąpią najprawdopodobniej także inne drużyny. Oto terminy następnych turniejów oldbojów: 5.02.2011r., 20.02.2011r., 26.03.2011r. i 16.04.2011r.        (tek)

Dodano: 8.01.2011
SEZON 2009/2010

 Rezultaty I Memoriału im. Piotra Czarneckiego »       GALERIA »

Dodane dnia: 24.02.2010

 I LIGA - XXII KOLEJKA - Aqua East-podwójnym Mistrzem !

Wkrótce po wywalczeniu mistrzowskiego tytułu w lidze TKKF oldbojów, halowi piłkarze Aqua East zostali najlepszą drużyną I ligi. Tytuł ten zapewnili sobie już w pierwszym meczu ostatniej serii spotkań, pokonując Kursora 4:2. Lider do piątku, a potem mistrz ligi nie mógł skorzystać w ostatnim swoim meczu z usług: kontuzjowanego Krzysztofa Ragana, Sławomira Tatysiaka oraz Rafała Goszczyńskiego, a podstawowy zawodnik drużyny, wicelider końcowej klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców - Jacek Dyszewski grał ze złamaną ręką. Losy drugiego i trzeciego miejsca rozstrzygnęły się w dwóch ostatnich meczach. Zepart pewnie pokonał Perfekt i miał apetyt na tytuł wicemistrzowski, gdyż Misia czekało bardzo trudne spotkanie z Osiedlem Zachód. Osiedle przez długi czas prowadziło i dopiero wyrównujący gol Sławomira Sochacza dał drugie miejsce Misiowi. Partner zagra w przyszłym sezonie w drugiej lidze po przegranej z Cemexem. Nie wiadomo, kto będzie drugim spadkowiczem, bowiem bilans potyczek Jordanka i GOKu Pawłów jest idealnie równy (4:1 i 1:4). Nad decyzją pracowała będzie Komisja Ligi. Dwie nagrody indywidualne przypadły zawodnikom Zepartu. Najwięcej, bo aż 42 bramki zdobył w 22 spotkaniach Radosław Ciołek i on po raz kolejny wygrał klasyfikację rywalizacji o tytuł Króla Strzelców. Najskuteczniejszym bramkarzem ligi był Bartłomiej Porzyc, który w całych rozgrywkach przepuścił zaledwie 28 bramek. Tytuł Fair Play otrzymał zespół Perfektu. Sześć pierwszych drużyn otrzymało z rąk Prezes chełmskiego TKKFu Wiesławy Saganek okazałe puchary.        (tek)

Czołowe zespoły I Ligi

1 miejsce - AQUA EAST 2 miejsce - BB MIŚ 3 miejsce - ZEPART 4 miejsce - PERFEKT 5 miejsce - CEMEX

Zdjęcia wszystkich zespołów dostępne są w zakładce GALERIE

 • 1. 
 • 2. 
 • 3. 
 • 4. 
 • 5. 
 • 6. 
 • 7. 
 • 8. 
 • 9. 
 • 10. 
 • 11. 
 • 12. 
 • AQUA EAST
 • BB MIŚ
 • ZEPART
 • PERFEKT
 • CEMEX
 • OSIEDLE ZACHÓD
 • GMINA CHEŁM
 • KURSOR
 • CLA
 • GOK PAWŁÓW
 • JORDANEK
 • BK PARTNER
 • 22    57 pkt.     113 - 33
 • 22    55 pkt.     70 - 31
 • 22    55 pkt.     93 - 28
 • 22    38 pkt.     50 - 53
 • 22    35 pkt.     58 - 49
 • 22    33 pkt.     58 - 47
 • 22    26 pkt.     63 - 68
 • 22    21 pkt.     41 - 60
 • 22    19 pkt.     65 - 103
 • 22    16 pkt.     37 - 84
 • 22    16 pkt.     39 - 88
 • 22    15 pkt.     42 - 88

 • 42 bramki: Radosław Ciołek (Zepart)
  28 bramek: Jacek Dyszewski (Aqua East)
  24 bramki: Zbigniew Szadziuk (CLA/Gmina Chełm)

  Dodane dnia: 15.04.2010

   II LIGA - XXII KOLEJKA - PWSZ wicemistrzem ligi

  Mistrza II ligi poznaliśmy na dwie kolejki przed jej zakończeniem. Drużyna Euro Spawu przez całe rozgrywki prezentowała świetną dyspozycję, a w ostatniej kolejce nie doczekała się na rywala. To pokrzyżowało mistrzom plany zdobycia także dwóch indywidualnych wyróżnień. Jeszcze do ostatniej kolejki w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców Kamil Olęder z Euro Spawu wyprzedzał różnicą jednego trafienia Andrzeja Paszkowskiego. Hat trick piłkarza Kredowej w ostatnim spotkaniu dał mu tytuł, a drużynie trzecie miejsce w końcowej klasyfikacji. Drugą lokatę bez większego trudu wywalczyli akademicy z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Przeciwnicy - piłkarze WSSMiKS nie byli w stanie skompletować drużyny, która mogłaby zagrozić wiceliderowi i przegrali różnicą siedmiu bramek. Trzeba przyznać, że AZS PWSZ potraktował sprawę awansu bardzo poważnie i na ostatni mecz zmobilizował prawie wszystkich najlepszych swoich zawodników. Medyk wygrał walkowerem_ i awansował na ósme miejsce, a do siódmego Azartu zabrakło debiutantom ligowym zaledwie dwa punkty. Najlepszym bramkarzem ligi został Patryk Ruszkiewicz, strzegący bramki mistrzowskiego zespołu. Tytuł Fair Play otrzymał Azart, którego zawodnicy tylko czterokrotnie oglądali żółte kartki. Najlepszym drużynom i zawodnikom gratulacje składała i nagrody wręczała Prezes chełmskiego TKKFu Wiesława Saganek. W przyszłym sezonie dwa najlepsze zespoły ujrzymy w pierwszej lidze. W drugiej zagrają: BK Partner i Jordanek.        (tek)

 • 1. 
 • 2. 
 • 3. 
 • 4. 
 • 5. 
 • 6. 
 • 7. 
 • 8. 
 • 9. 
 • 10. 
 • 11. 
 • 12. 
 • EURO SPAW
 • AZS PWSZ
 • KREDOWA
 • NIKI BUS BADA-BING SPORT PUB
 • WSSMiKS
 • PRD
 • AZART
 • MEDYK
 • EKONOMIK/III LO
 • JEDENASTKA
 • BAZA
 • HABER
 • 22    53 pkt    104 - 39
 • 22    47 pkt    106 - 48
 • 22    43 pkt    88 - 47
 • 22    42 pkt    83 - 69
 • 22    37 pkt    58 - 54
 • 22    31 pkt    63 - 44
 • 22    30 pkt    55 - 48
 • 22    28 pkt    46 - 66
 • 22    25 pkt    66 - 72
 • 22    25 pkt    40 - 61
 • 22    19 pkt    44 - 74
 • 22      1 pkt    21 - 152
 • król strzelców - A. Paszkowski 1 miejsce - EURO-SPAW 2 miejsce - PWSZ Fair Play - AZART


  39 bramek: Andrzej Paszkowski (Kredowa)
  37 bramek: Kamil Olęder (Euro Spaw)
  31 bramek: Sylwester Zdunek (AZS PWSZ)

  Dodane dnia: 21.04.2010

   LIGA OLD BOY - XIV KOLEJKA - Aqua East mistrzem ligi oldbojów!!!

  Jako pierwsza spośród lig TKKF zakończyła rozgrywki liga oldbojów w halowej piłce nożnej. Pierwszy mecz ostatniej kolejki pomiędzy Aqua East a Gminą Chełm decydował o tytule mistrzowskim. Przed jego rozegraniem Aqua East miał nad rywalami dwa punkty przewagi. Gminę Chełm urządzała więc tylko wygrana. Mecz był niezwykle zacięty. Jedyną bramkę zdobył dla Aqua East Mirosław Neckar i mimo wielu dogodnych szans na wyrównanie Gmina Chełm musiała się zadowolić drugim miejscem. Niestety, w meczu tym nie mógł z powodu kontuzji wystąpić Jacek Dyszewski, który bardzo wiele wniósł w końcowy sukces swego zespołu. Klasyfikacje najlepszych bramkarzy wygrał Jacek Żółkiewski, a jego drużyna - Firex zajęła trzecie miejsce. Królem Strzelców został piłkarz drużyny mistrzowskiej Sławomir Tatysiak. Puchar Fair Play zdobył zespół Cemexu, którego zawodnik tylko raz w ciągu rozgrywek ujrzał żółty kartonik.        (tek)

 • 1. 
 • 2. 
 • 3. 
 • 4. 
 • 5. 
 • 6. 
 • 7. 
 • AQUA EAST
 • GMINA CHEŁM
 • FIREX
 • CIEPŁOTECH
 • MPEC
 • CEMEX
 • BAZYLANY
 • 12    34 pkt    81 - 12
 • 12    29 pkt    59 - 12
 • 12    25 pkt    63 - 25
 • 12    13 pkt    31 - 50
 • 12    12 pkt    29 - 54
 • 12      6 pkt    31 - 81
 • 12      3 pkt    17 - 75

 • 28 bramek: Sławomir Tatysiak (Aqua East)
  17 bramek: Sławomir Wyrostek (Gmina Chełm)
  15 bramek: Jacek Dyszewski (Aqua East)

  Dodane dnia: 20.03.2010
  tabela I LIGA 2008/2009

 • 1. 
 • 2. 
 • 3. 
 • 4. 
 • 5. 
 • 6. 
 • 7. 
 • 8. 
 • 9. 
 • OKNOPLAST
 • BB MIŚ
 • BIG PLAY
 • GMINA CHEŁM
 • JORDANEK
 • BK PARTNER
 • CEMEX
 • GOK PAWŁÓW
 • KREDOWA
 • 42 pkt    87 - 19
 • 38 pkt    72 - 30
 • 36 pkt    72 - 33
 • 33 pkt    64 - 38
 • 18 pkt    35 - 48
 • 12 pkt    33 - 90
 • 11 pkt    30 - 89
 • 11 pkt    35 - 63
 •   9 pkt    48 - 68
 • Dodane dnia: 25.05.2009
  tabela II LIGA 2008/2009

 • 1. 
 • 2. 
 • 3. 
 • 4. 
 • 5. 
 • 6. 
 • 7. 
 • 8. 
 • 9. 
 • 10. 
 • KURSOR
 • CLA
 • AZART
 • 3 BRYGADA ZMECHANIZOWANA
 • WSSMiKS
 • JEDENASTKA
 • OSIEDLE ZACHÓD-ZSO 7
 • SCO-PAK
 • JAGIELLONIA
 • PRD
 • 54 pkt      79 - 18
 • 42 pkt    105 - 51
 • 41 pkt      69 - 34
 • 29 pkt    101 - 61
 • 26 pkt      46 - 73
 • 20 pkt      42 - 66
 • 19 pkt      48 - 54
 • 12 pkt      54 - 93
 •   4 pkt      45-112
 •   - pkt        -
 • Dodane dnia: 25.05.2009
  właściciel chtkkf.dl.pl